Divizní finále futsal 7.3.2017 (Václav)

DIVIZNÍ FINÁLE FUTSAL STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI
TEPLICE
7.3.2017

STARŠÍ ŽÁCI
1. MÍSTO
POSTUP DO KONFERENČNÍHO FINÁLE!!!

MLADŠÍ ŽÁCI
2.MÍSTO

Mladší žáci
Jako jedna z mála škol jsme do divizního finále futsalu postoupili v obou věkových kategoriích.
Mladší žáci se v turnaji prezentovali velmi dobrou hrou, která se opírala o kvalitní útočnou kombinaci a dobré bránění.
Mezi opory týmu můžeme zařadit jednoznačně Stibora (útok) a Kašpara (obrana), kvalitní výkon odvedl i Svrček v bráně. Další nominovaní dobře doplnili dobře poskládanou mozaiku.
Výsledkem jsou dvě výhry a jedna smolná prohra s domácím týmem Teplic 1:2. Postup měl na noze v poslední minutě kanonýr Stibor, ale před prázdnou bránou minul.
Druhé místo v divizním finále je přesto bráno jako velký úspěch a doufáme, že na kvalitní výkony naší borci v budoucnu opět naváží. Děkujeme za reprezentaci a výsledky.
SESTAVA:
SVRČEK, STIBOR, KAŠPAR, VÁCHA, ŠŤASTNÝ, TŘEŠŇÁK, KALKA, MRSKOŠ, KREJSA

Starší žáci
Naši starší žáci přistoupili k tomuto turnaji velmi zodpovědně a svoji chuť a kvalitní hru přetavili v postup do konferenčního finále, které se bude konat opět v moderní hale v Teplicích.
V turnaji se náš tým mohl spolehnout na nevídaný individuální výkon špílmachra Lochmana, který motal obranu soupeře neskutečným stylem. Jeho individuální nadstandardní výkon doplnili ostatní velmi kvalitní kombinační hrou. Brankářská dvojice obstála také na jedničku.
Sečteno a podtrženo – jasná výhra s Lovosicemi i domácími favority z Teplic a potvrzení postupu proti Děčínu.
Za velmi kvalitní a zodpovědný výkon děkujeme!!!
Gratulace k postupu!!!
SESTAVA:
KOŽURIK, VIK, BULEJKO, JANOUŠ, KAISER, KŘEŠ, LOCHMAN, MOC, ŠPINKA, ČUŘÍK, HEJL, PLECHATÝ, SAMEK, WINKLER, VALENTA