Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Dinopark Kleinwelka - výlet 5.A, 8.A (Loumová, Marková)

Dne 18. května 2011 se třídy 5.A a 8.A vydaly na školní výlet do nedalekého německého městečka Bautzenu. Cílem jejich cesty byl  Dinopark Kleinwelka, jenž každoročně vítá milovníky pravěké historie. Oslovuje zejména malé návštěvníky, a to nejen přivítáním v češtině a obřími sochami dinasaurů, ale zejména tím, že tyto sochy slouží jako prolézačky a houpačky. Dinopark je daleko větší , něž jsme očekávali. Obrovských dinosaurů se tam prohání spousta a z většiny jde strach. Vždyť někteří dinosauři jsou až 4 metry vysocí. Děti si mohly vymodelovat i vlastního brontosaura, dokonce si zahrát na archeology na pískovišti, kde se nalézají ostatky dinosaurů. Nikdo nevynechal  část  parku, která je věnovaná životu pravěkých lidí. Výlet se vydařil. Do Liberce jsme se všichni vraceli spokojeni.

Kompletní fotogalerie ke stažení zde: https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/DinoparkKleinwelka1852011#

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena