Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Dinopark Kleinwelka - výlet 5.A, 8.A (Loumová, Marková)

Dne 18. května 2011 se třídy 5.A a 8.A vydaly na školní výlet do nedalekého německého městečka Bautzenu. Cílem jejich cesty byl  Dinopark Kleinwelka, jenž každoročně vítá milovníky pravěké historie. Oslovuje zejména malé návštěvníky, a to nejen přivítáním v češtině a obřími sochami dinasaurů, ale zejména tím, že tyto sochy slouží jako prolézačky a houpačky. Dinopark je daleko větší , něž jsme očekávali. Obrovských dinosaurů se tam prohání spousta a z většiny jde strach. Vždyť někteří dinosauři jsou až 4 metry vysocí. Děti si mohly vymodelovat i vlastního brontosaura, dokonce si zahrát na archeology na pískovišti, kde se nalézají ostatky dinosaurů. Nikdo nevynechal  část  parku, která je věnovaná životu pravěkých lidí. Výlet se vydařil. Do Liberce jsme se všichni vraceli spokojeni.

Kompletní fotogalerie ke stažení zde: https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/DinoparkKleinwelka1852011#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření