Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dinopark Kleinwelka - výlet 5.A, 8.A (Loumová, Marková)

Dne 18. května 2011 se třídy 5.A a 8.A vydaly na školní výlet do nedalekého německého městečka Bautzenu. Cílem jejich cesty byl  Dinopark Kleinwelka, jenž každoročně vítá milovníky pravěké historie. Oslovuje zejména malé návštěvníky, a to nejen přivítáním v češtině a obřími sochami dinasaurů, ale zejména tím, že tyto sochy slouží jako prolézačky a houpačky. Dinopark je daleko větší , něž jsme očekávali. Obrovských dinosaurů se tam prohání spousta a z většiny jde strach. Vždyť někteří dinosauři jsou až 4 metry vysocí. Děti si mohly vymodelovat i vlastního brontosaura, dokonce si zahrát na archeology na pískovišti, kde se nalézají ostatky dinosaurů. Nikdo nevynechal  část  parku, která je věnovaná životu pravěkých lidí. Výlet se vydařil. Do Liberce jsme se všichni vraceli spokojeni.

Kompletní fotogalerie ke stažení zde: https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/DinoparkKleinwelka1852011#