Dětský den

Vše začalo v pátek 2.6.2017 v osm hodin ráno. Na škole byl vyhlášen požární poplach! Samozřejmě jen cvičný. Všichni se sešli před budovou školy. Následně byl vyhlášen začátek dětského dne. Pro 1. stupeň byl připraven program na asfaltovém hřišti, které bylo  plné soutěžních disciplín. Den dětí připravili pro své mladší spolužáky žáci 9.A a 8.A. Děti za každou soutěž obdržely lístečky s obrázkem. Určitý počet papírků pak mohly proměnit za lákavé ceny. Zpestřením celé akce byl skákací nafukovací hrad.
Poděkování patří všem organizátorům.