Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Dětský den pro MŠ (Marková)

Ve čtvrtek 2.6.2016 proběhl dětský den pro mateřské školy z blízkého okolí. Naši nejstarší žáci si pro ně připravili soutěže a zábavné úkoly jako např. slalom na koloběžkách, skákání v pytli, poznávání předmětů po hmatu, chůze s míčkem na lžičce, hod na cíl a mnoho dalších. V ranní družině pak probíhalo společné zpívání a hra na hudební nástroje se 4.třídou. Postupně se u nás vystřídaly MŠ Srdíčko, Matoušova, Truhlářská a Barvířská. Děti odcházely spokojené a paní učitelky pro ně na závěr dostaly i tašku sladkých odměn.

Další fotografie naleznete v sekci fotogalerie.