Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Dětský den pro 1.stupeň (Marková)

Pátek 3.6.2016 byl ve znamení oslav dne dětí. Nejprve ráno proběhl cvičný poplach a od 10 hodin již všichni žáci 1. stupně vyběhli ven na dopravní hřiště, kde pro ně byl připraven atraktivní program. Jeho velkou část zajišťovali žáci 9.ročníku, kteří si pro menší děti připravili soutěže a zábavné úkoly v podobném duchu, jako předchozí den pro mateřské školy. Jako odměnu za splnění úkolů získávaly děti papírové žetonky a za ně si potom „kupovaly“ sladkosti a další drobné dárečky. O druhou část programu se postarala agentura Fitkids, která připravila další soutěže – slackline (chůzi po laně napnutném mezi stromy), lukostřelbu a jízdu na kolech přes překážky. Dále proběhlo exhibiční vystoupení Vítka Vilibalda, mistra Evropy ve freestyle BMX, který předváděl se svým kolem nejrůznější triky, skoky a otočky. Toto vystoupení mohli z okna sledovat i žáci 2.stupně a setkalo se s velkým ohlasem. Věříme, že si děti zábavné dopoledne užily a jsme rádi, že nám přálo i počasí.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.