Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dětský den (Jindřichová)

Dětský den se konal v pondělí 3. června 2013 v tělocvičně školy.  V tento den se měly děti z I. stupně opravdu na co těšit. Nejprve je čekalo překvapení v podobě kouzelníka, který je svými kouzly nejen očaroval, ale také příjemně rozveselil a vytvořil tak příjemnou atmosféru na další program. Ten měli už na starost žáci deváté třídy, pod vedením paní učitelky Lenky Kavanové. Připravili pro celý I. stupeň mnoho velmi zábavných sportovních soutěží. Každý mohl získat „penízky“, za které si pak děti mohly do tomboly pro ceny a tím se odměnit za vynikající výkony. Děkujeme žákům deváté třídy a všem spoluorganizátorům za skvělý zážitek a těšíme se na příští podobnou akci.