Dětská televize (Plachá)

12.9. žáci ze 4.B využili pozvání Dětské televize v Liberci, aby poznali práci lidí, kteří připravují televizní reportáže.
Vyzkoušeli si práci reportérů, kameramanů a nahlédli do tajů střihu.Celý 90 ti minutový pořad byl zaměřen na cíle průřezového tématu Mediální výchova, především na rozvoj komunikační schopnosti na veřejnosti a vytváření představy o rolí médií v každodenním životě. Děti si vybraly práci s anketou Volný čas a výsledek práce si můžete prohlédnout na you tube kanál Dětské televize nebo na nástěnce třídy 4.B.