Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Detektivní výtvarná dílna (Plachá)

17.2. žáky 4.B čekalo v Krajské vědecké knihovně dobrodružné setkání s ilustrátorem a spisovatelem Petrem Morkesem, autorem věhlasného detektiva Vrťapky. Děti potrénovaly své mozkové závity, aby vypátraly pachatele krádeže vzácného svitku, malovaly podle odborného vedení pana Morkese, poslechly si jeho předčítání a zapojily se do soutěží o velmi hezké ceny. Jednu z nich získal i náš žák. Na konci akce se konala autogramiáda a v knihách dětí se objevil nejen podpis autora, ale i jeho kresby s osobním věnováním.