Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Deskové a karetní hry v ŠD

DESKOVÉ A KARETNÍ HRY
Máte sportovního ducha, ale sportovat se vám příliš nechce?  Naše sl. vychovatelka Míša Sakařová ráda sportuje, ale i si ráda hraje a hlavně deskové a karetní hry. Proto se naše družina ve čtvrtečním odpoledni proměnila přímo na oázu plnou her. V podvečerním tichu si zde lámaly hlavičky rodiče i jejich děti. Hlavolamy, karetní, ale i deskové hry známé i neznámé. Některým se ani nechtělo domů.
Eliška Loulová, kterou čeká slavnostní páteční zápis do naší 1. třídy, se snažila vyhrát nad svou maminkou a svou sestrou Klárkou, která zde už do 1. třídy chodí. Snad bude stejně tak spokojená až usedne 1. září do školní lavice.
Těšíme se, co pro nás nového sl. vychovatelka Míša připraví příští měsíc.
Přijďte si i vy pohrát ! Budete srdečně vítáni.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.