Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Deník 4.B z Jizerky

DENÍK Z JIZERKY
Záznamy žáků 4.B ze školy v přírodě:

pondělí 24.5.
Na Jizerku jsme přišli pěšky z Kořenova. Ušli jsme osm kilometrů. Byli jsme velmi hladoví a unavení. To byla sice hrůza, ale pokoje supér. Kristýna
úterý 25.5.
Byli jsme na Bukovci. Líbil se mi výstup, výhled a taky sestup. Málem se mi ztratila baterka, ale tu našla Eliška. Jsem jí vděčný. M.R.
středa 26.5.
Dnes jsme byli v Polsku v osadě Orle. Je tam méně domů než v osadě Jizerka a pak jsme šli k rašeliništi Jizerky. Byli tam malé,  ale zajímavé masožravou. Mohli jsme si po jednom stoupnout na vrstvy rašeliny. Strašně se to tam houpalo. A.M.
čtvrtek 27.5.
Dnes jsme byli v Hojerově domě na výletě. K obědu byla čočková a čevabčiči a k večeři jsme dostali krupicovou kaši. Taky jsme dodělávali naši závěrečnou práci. Naše skupina měla: Špatná obnova lesa. Kluci zase pracovali na sklárnách v Jizerských horách. Škoda,že zítra odjíždíme.Ach jo. Pac a pusu Týna : )

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.