Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Deník 4.B z Jizerky

DENÍK Z JIZERKY
Záznamy žáků 4.B ze školy v přírodě:

pondělí 24.5. 
Na Jizerku jsme přišli pěšky z Kořenova. Ušli jsme osm kilometrů. Byli jsme velmi hladoví a unavení. To byla sice hrůza, ale pokoje supér. Kristýna
úterý 25.5. 
Byli jsme na Bukovci. Líbil se mi výstup, výhled a taky sestup. Málem se mi ztratila baterka, ale tu našla Eliška. Jsem jí vděčný. M.R.
středa 26.5. 
Dnes jsme byli v Polsku v osadě Orle. Je tam méně domů než v osadě Jizerka a pak jsme šli k rašeliništi Jizerky. Byli tam malé,  ale zajímavé masožravou. Mohli jsme si po jednom stoupnout na vrstvy rašeliny. Strašně se to tam houpalo. A.M.
čtvrtek 27.5. 
Dnes jsme byli v Hojerově domě na výletě. K obědu byla čočková a čevabčiči a k večeři jsme dostali krupicovou kaši. Taky jsme dodělávali naši závěrečnou práci. Naše skupina měla: Špatná obnova lesa. Kluci zase pracovali na sklárnách v Jizerských horách. Škoda,že zítra odjíždíme.Ach jo. Pac a pusu Týna : )

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.