Deník 4.B z Jizerky

DENÍK Z JIZERKY
Záznamy žáků 4.B ze školy v přírodě:

pondělí 24.5.
Na Jizerku jsme přišli pěšky z Kořenova. Ušli jsme osm kilometrů. Byli jsme velmi hladoví a unavení. To byla sice hrůza, ale pokoje supér. Kristýna
úterý 25.5.
Byli jsme na Bukovci. Líbil se mi výstup, výhled a taky sestup. Málem se mi ztratila baterka, ale tu našla Eliška. Jsem jí vděčný. M.R.
středa 26.5.
Dnes jsme byli v Polsku v osadě Orle. Je tam méně domů než v osadě Jizerka a pak jsme šli k rašeliništi Jizerky. Byli tam malé,  ale zajímavé masožravou. Mohli jsme si po jednom stoupnout na vrstvy rašeliny. Strašně se to tam houpalo. A.M.
čtvrtek 27.5.
Dnes jsme byli v Hojerově domě na výletě. K obědu byla čočková a čevabčiči a k večeři jsme dostali krupicovou kaši. Taky jsme dodělávali naši závěrečnou práci. Naše skupina měla: Špatná obnova lesa. Kluci zase pracovali na sklárnách v Jizerských horách. Škoda,že zítra odjíždíme.Ach jo. Pac a pusu Týna : )

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.