Den zvířat 2.10.2009

DEN ZVÍŘAT
Světový den zvířat se slaví po celém světě více než 70 let a upozorňuje na nemocná a opuštěná zvířata. Žáci 4.B po dramatické jízdě dorazili s taškami granulí, piškotů a dalších pamlsků pro pejsky a kočičky do Městského útulku. Zde byl připraven bohatý program s cenami pro účastníky. Děti si prohlédly útulek a seznámily se s organizací práce o opuštěná či nemocná zvířata. Shlédly velmi náročnou práci městské policie,která jim v jednotlivých ukázkách předvedla zapojení psů při zadržení pachatelů. A nejlepší nakonec- naši žáci byli v regionálním televizní vysílání.