Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den zvířat 2.10.2009

DEN ZVÍŘAT
Světový den zvířat se slaví po celém světě více než 70 let a upozorňuje na nemocná a opuštěná zvířata. Žáci 4.B po dramatické jízdě dorazili s taškami granulí, piškotů a dalších pamlsků pro pejsky a kočičky do Městského útulku. Zde byl připraven bohatý program s cenami pro účastníky. Děti si prohlédly útulek a seznámily se s organizací práce o opuštěná či nemocná zvířata. Shlédly velmi náročnou práci městské policie,která jim v jednotlivých ukázkách předvedla zapojení psů při zadržení pachatelů. A nejlepší nakonec- naši žáci byli v regionálním televizní vysílání.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.