Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den zvířat 2007

SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT
V pátek 5.10.2007 jsme oslavili Světový den zvířat. Nejdříve jsme kreslili a malovali soutěžní obrázky na téma: Pes a kočka, moji kamarádi. Pak k nám přijeli policisté s ukázkou výcviku služebních psů a policejní technik se zajímavým vyprávěním o zajišťování stop. Nakonec jsme si zadováděli ve zvířecích maskách, dostali odměny za nejlepší masky. Už víme, že zvířátka jsou naši kamarádi a musíme se o ně starat a neubližovat jim.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.