Důležitá sdělení

Den zvířat 2007

SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT
V pátek 5.10.2007 jsme oslavili Světový den zvířat. Nejdříve jsme kreslili a malovali soutěžní obrázky na téma: Pes a kočka, moji kamarádi. Pak k nám přijeli policisté s ukázkou výcviku služebních psů a policejní technik se zajímavým vyprávěním o zajišťování stop. Nakonec jsme si zadováděli ve zvířecích maskách, dostali odměny za nejlepší masky. Už víme, že zvířátka jsou naši kamarádi a musíme se o ně starat a neubližovat jim.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.