Den zvířat 2007

SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT
V pátek 5.10.2007 jsme oslavili Světový den zvířat. Nejdříve jsme kreslili a malovali soutěžní obrázky na téma: Pes a kočka, moji kamarádi. Pak k nám přijeli policisté s ukázkou výcviku služebních psů a policejní technik se zajímavým vyprávěním o zajišťování stop. Nakonec jsme si zadováděli ve zvířecích maskách, dostali odměny za nejlepší masky. Už víme, že zvířátka jsou naši kamarádi a musíme se o ně starat a neubližovat jim.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.