Den Země očima žáků 9.A

DEN ZEMĚ OČIMA ŽÁKŮ 9.A
Dne 20. dubna 2007 se na naší škole konal Den Země. Týkalo se to různých zájmových témat, jako například: povídání o životním prostředí, třídění odpadů, přírodní katastrofy a mnohé další. Všichni se docela dobře bavili, až na pár výjmek. Ti byli hlavně rádi, že se nemusí učit. Velký úspěch měly pokusy s PET lahvemi nebo to, že každý z žáků měl v programu úklid okolí školy. Většinou se měly sbírat papírky a jiný nepořádek. Akorát ti, co už ke konci nevěděli co ještě sbírat, se s hráběma v ruce opalovali na sluníčku.
Myslím, že se Den Země povedl a doufám, že něco takového bude i další rok.
Eichlerová Zdeňka, Škvařilová Věra

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.