Den Země očima žáků 9.A

DEN ZEMĚ OČIMA ŽÁKŮ 9.A
Dne 20. dubna 2007 se na naší škole konal Den Země. Týkalo se to různých zájmových témat, jako například: povídání o životním prostředí, třídění odpadů, přírodní katastrofy a mnohé další. Všichni se docela dobře bavili, až na pár výjmek. Ti byli hlavně rádi, že se nemusí učit. Velký úspěch měly pokusy s PET lahvemi nebo to, že každý z žáků měl v programu úklid okolí školy. Většinou se měly sbírat papírky a jiný nepořádek. Akorát ti, co už ke konci nevěděli co ještě sbírat, se s hráběma v ruce opalovali na sluníčku.
Myslím, že se Den Země povedl a doufám, že něco takového bude i další rok.
Eichlerová Zdeňka, Škvařilová Věra