Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den Země očima žáků 9.A

DEN ZEMĚ OČIMA ŽÁKŮ 9.A
Dne 20. dubna 2007 se na naší škole konal Den Země. Týkalo se to různých zájmových témat, jako například: povídání o životním prostředí, třídění odpadů, přírodní katastrofy a mnohé další. Všichni se docela dobře bavili, až na pár výjmek. Ti byli hlavně rádi, že se nemusí učit. Velký úspěch měly pokusy s PET lahvemi nebo to, že každý z žáků měl v programu úklid okolí školy. Většinou se měly sbírat papírky a jiný nepořádek. Akorát ti, co už ke konci nevěděli co ještě sbírat, se s hráběma v ruce opalovali na sluníčku.
Myslím, že se Den Země povedl a doufám, že něco takového bude i další rok.
Eichlerová Zdeňka, Škvařilová Věra

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.