Den zdraví 7.4.2008

DEN ZDRAVÍ - postřehy žáků
Dne 7.4.2008 se na na naší škole konal projektový den Zdraví. Každý žák si mohl zvolit svůj vlastní rozvrh z nabízených hodin, které si pro nás připravili učitelé,podle toho, co se mu líbilo, nebo co by ho mohlo bavit.
Na výběr měli žáci z 12-ti hodin, každé s jinou tématikou a jiným programem, zaměřeným na na zdraví a zdravý životní styl.

A co na to účastníci????
Jakub C: ,,Celý den byl zajímavý.Nejvíc mě však zaujala hodina s panem učitelem Václavem, protože pan učitel má velice zajímavé názory na dnešní život ve světě.“
Ivana H: ,,Nejvíce mě asi zaujalo ,,Ringo“, protože to byla legrace!“
Hana Š: ,,Líbila se mi hodina s pí. uč. Honcovou kdy jsme si ukazovali základy první pomoci, protože jsem se něco dobrého přiučila.“
Sandra M: ,,Nejvíce se mi líbilo vaření s pí. uč. Bořilovou, protože jsem získala nové dovednosti v kuchařském umění. A ten ovocný salát co jsme dělali, byl velice chutný!!!“
Martina C: ,,Bavila mě dvouhodinovka s pí. uč. Šulcovou. Byla to taková pěkná oddychovka!“
Bára S: ,,Velice se mi líbila dvouhodinovka s paní Šulcovou. Líbila se mi spolupráce na té práci a hlavně jsem konečně dělala něco co mě baví.“
Nikola Hnízdová a Jakub Cverčko - postřehy žáků 9.A

Pohledy a názory žáků 8.B
„Zajímavá hodina byla u pana učitele Václava, kde jsme zhlédli několik videí o negativních účincích kouření, anorexii.“
„Projektový den byl určitě zajímavý, to se nedá popřít. Celá škola se na přípravě hodně „nadřela“. Přesto se dají mnohé věci vylepšit. Mnohdy jsem postrádal vtip, zábavu a uvolnění, které do projektových dnů patři.“
„Líbila se nám hodina s paní učitelkou Bořilovou, kde jsme vařili. Každá trojice si vylosovala jeden papírek s receptem, podle kterého pak kuchtila. Mezi nejlepší pokrmy patřila falešná humrová pomazánka, kterou pochválila i paní učitelka.“

Také osmáci (8.A) projevili k aktivitám projektového dne svůj názor:
Dominik: „Nejvíc ze všech hodin mě zaujala ta s p. uč. Václavem. Z videí, co jsem na hodině viděl, se nevyplatí kouřit za cenu vážnejch zdravotních potíží, které se po pár letech naskytnou.“
Tereza: „Všude bylo hezky a je těžké vybrat jednu tu nejlepší.“
Velká část naší třídy byla u paní učitelky Bořilové, pana učitele Václava a paní učitelky Honcové. Ohlasy byly téměř totožné:
„Mě se nejvíc líbilo u paní učitelky Bořilové, když jsme dělali s kamarádama pomazánky. Chutnalo nám to hrozně moc.“
„Nejvíc se mi líbilo vaření. Byla tam sranda a jídlo se nám povedlo.“
„Na první pomoci byla sranda. Hlavně když jsem zachraňovala Terezu!“
„Na vaření jsme plnili pomazánkou papriky a rajčata. To  bylo dobrý!“
„U pana učitele Václava to bylo naučný, srandovní a hustý.“
„Všude jsem se zasmál, ale nejvíc u paní učitelky Honcové a pana učitele Václava.“