Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den vody

DEN VODY
Ve čtvrtek 22.3.2007 jsme ve 2.A slavili Světový den vody. Celý den proběhl formou projektového vyučování. Nejdříve jsme si povídali o důležitosti vody pro všechno živé na Zemi, jak a proč chránit vodu před znečištěním zpívali jsme písničky o vodě, malovali jsme, soutěžili. Pak jsme dělali různé pokusy, zkoumali jsme vlastnosti vody. V tělocvičně jsme překonávali vodní toky, rybníky i jezera. Za všechny činnosti jsme sbírali kapky, které se nám proměnily v body do třídní soutěže.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.