Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den vody

DEN VODY
Ve čtvrtek 22.3.2007 jsme ve 2.A slavili Světový den vody. Celý den proběhl formou projektového vyučování. Nejdříve jsme si povídali o důležitosti vody pro všechno živé na Zemi, jak a proč chránit vodu před znečištěním zpívali jsme písničky o vodě, malovali jsme, soutěžili. Pak jsme dělali různé pokusy, zkoumali jsme vlastnosti vody. V tělocvičně jsme překonávali vodní toky, rybníky i jezera. Za všechny činnosti jsme sbírali kapky, které se nám proměnily v body do třídní soutěže.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena