Den vody

DEN VODY
Ve čtvrtek 22.3.2007 jsme ve 2.A slavili Světový den vody. Celý den proběhl formou projektového vyučování. Nejdříve jsme si povídali o důležitosti vody pro všechno živé na Zemi, jak a proč chránit vodu před znečištěním zpívali jsme písničky o vodě, malovali jsme, soutěžili. Pak jsme dělali různé pokusy, zkoumali jsme vlastnosti vody. V tělocvičně jsme překonávali vodní toky, rybníky i jezera. Za všechny činnosti jsme sbírali kapky, které se nám proměnily v body do třídní soutěže.