Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den vody (Uhrová)

V pátek 22.4. se na naší škole konal projektový den VODA. Projektu se zúčastnili žáci prvního stupně, kteří dorazili v modrém oblečení. Součástí projektu byly pokusy s vodou, které pod vedením paní učitelky Evy Dolečkové předváděli žáci deváté třídy v tělocvičně. Celkem si děti mohly vyzkoušet či zhlédnout dvanáct pokusů. Poté následovalo malování rybníků křídami a vytvoření velkého ,,živého“ rybníku z dětí. Věříme, že si děti den užily a dozvěděly se nové poznatky a zajímavosti ze světa vody.

Více fotografií naleznete v sekci multimedia.