Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den v muzeu - 1.B

DEN V MUZEU
Pátek 20.4.2007 využili žáci 1.B k návštěvě muzea. Nebyla to obyčejná návštěva, protože přinesla dětem mnoho zajímavých informací. Zajímavosti z přírody a její ochrana poskytla výstava „Jídelníček zvířat.“ Děti viděly vycpaná zvířata v životní velikosti, druhy potravy, hnízdo sršňů,kondora… Nejen viděly, ale mohly si i poslechnout naše nejznámější zpěvné ptáky. Na naše děti si udělal čas dědeček Barborky Fenckové a děti se dostaly na místa, kam se nikdy nepodívala ani paní učitelka: na věž muzea a jeho terasu. Tam byl výhled !! Ta krása!! Ale někdo se trošku výšky bál.
Nemohli jsme minout výstavu „Pohádkový  štětec Zdeňka  Smetany.“ Na videu shlédly děti 3 pohádky od tohoto výtvarníka a na památku dostaly krásný plakát. Nesmím zapomenout na taneček u historických hudebních nástrojů. Na památku koupila paní učitelka každému 2 historické pohledy muzea.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.