Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den stromů

DEN STROMŮ
Na den stromů se 4.A vypravila na krajský úřad, kde byla ve vestibulu instalována krásná výstava. Výstava byla zaměřena na  biotop les a také na záchranu a obnovu Jizerských hor. Žáci si prohlédli vystavované fotografie, zopakovali si učivo o lese a napsali si  krátký poznávací test. To vše se uskutečnilo pod vedením paní Vlčkové, které patří velký dík. Na závěr žáci napsali na javorový list z ručně vyrobeného papíru vzkaz lesu a dostali odměnu a do školy propagační materiál.