Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den stromů

DEN STROMŮ
Na den stromů se 4.A vypravila na krajský úřad, kde byla ve vestibulu instalována krásná výstava. Výstava byla zaměřena na  biotop les a také na záchranu a obnovu Jizerských hor. Žáci si prohlédli vystavované fotografie, zopakovali si učivo o lese a napsali si  krátký poznávací test. To vše se uskutečnilo pod vedením paní Vlčkové, které patří velký dík. Na závěr žáci napsali na javorový list z ručně vyrobeného papíru vzkaz lesu a dostali odměnu a do školy propagační materiál.