Den stromů

DEN STROMŮ
Na den stromů se 4.A vypravila na krajský úřad, kde byla ve vestibulu instalována krásná výstava. Výstava byla zaměřena na  biotop les a také na záchranu a obnovu Jizerských hor. Žáci si prohlédli vystavované fotografie, zopakovali si učivo o lese a napsali si  krátký poznávací test. To vše se uskutečnilo pod vedením paní Vlčkové, které patří velký dík. Na závěr žáci napsali na javorový list z ručně vyrobeného papíru vzkaz lesu a dostali odměnu a do školy propagační materiál.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.