Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den Seniorů

V pátek 21. 10. za námi do výuky přišli naši dědečkové a babičky. Nejdříve jsme jim společně zazpívali, něco málo zatančili, poté představili jak se učíme zábavnou formou. Zajímalo nás, jak se učili naši prarodiče a jaké bylo jejich dětství, proto jsme společně ztvárnili to, jak se dříve jedlo, oblékalo nebo trávil volný čas. Na závěr jsme tupovanou technikou ztvárnili podzimní strom, který se nám moc povedl. Věříme, že se našim prarodičům společně strávený čas líbil a užili si to stejně jako my.