Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den Seniorů

V pátek 21. 10. za námi do výuky přišli naši dědečkové a babičky. Nejdříve jsme jim společně zazpívali, něco málo zatančili, poté představili jak se učíme zábavnou formou. Zajímalo nás, jak se učili naši prarodiče a jaké bylo jejich dětství, proto jsme společně ztvárnili to, jak se dříve jedlo, oblékalo nebo trávil volný čas. Na závěr jsme tupovanou technikou ztvárnili podzimní strom, který se nám moc povedl. Věříme, že se našim prarodičům společně strávený čas líbil a užili si to stejně jako my.