Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den s prarodiči

Dne 13. 10. 2016 jsme si pozvali k nám do třídy naše babičky a dědečky, aby s námi strávili den. Všechny děti si pro ně nacvičily nějaké vystoupení, všichni se chtěli pochlubit, co dovedou. Takže jsme mohli obdivovat naše sportovce za akrobacii s míčem, ukázku florbalu, soutěžní sestavy  karate. Malí umělci hráli na kytaru, flétnu, zpívali, tančili, vyprávěli vtipy, hráli divadlo.

Ukázali jsme, jak se učíme a byli jsme zvědaví na vyprávění našich prarodičů, jaké to bylo, když oni chodili do školy. Honzíkova babička nám přinesla ukázat psací náčiní, babička Nikolky staré dětské časopisy, Tomova babička dětem upekla bábovku.

Návštěva nás velmi potěšila a den jsme si patřičně užili a doufáme, že jsme babičky a dědy potěšili. Všem děkujeme za účast.