Den s dopravní výchovou (Urban)

Ve čtvrtek 20.1.2011 se naše třídy 3.A, 4.A, 6.A a 7.A zúčastnily projektu Dny s dopravní výchovou. Žáci se během 4 výukových hodin teoreticky i prakticky dozvěděli, jak poskytovat první pomoc a dále se poučili o pravidlech bezpečného a zodpovědného chování chodce, cyklisty i motoristy na pozemních komunikacích. Na projektu se podílel záchranný tým Českého červeného kříže a tým Silniční bezpečnosti Libereckého kraje, který dále spolupracuje s občanským sdružením Stop nehodám a nadací Besip.

Postřehy žáků:
Tomáš (6.A):“To bylo hustý, jak jsme koukali do toho přístroje!Bylo bezva, jak jsem marně oživoval toho Juniora. Ach jooó, taková námaha.“
Marek (6.A): „ Nejvíc mě zaujali ti dva pánové, jak vyprávěli o motorkách a závodění.“
Semi (6.A): „ Moc mi nešlo dýchání z úst do úst, ani mě to nebavilo.“
Veronika (6.A): „Byla jsem vyděšená z těch videí, jak bylo to dítě v autě.A zalíbilo se mi to, jak spolužáci foukali do toho chlapce.“
Tolja (6.A): „Mě nejvíc zaujalo, že se špatně poutám v autě.“
Vojta (6.A):“ Koukali jsem na videa, co se může stát, když se nepřipoutáme a z toho mi běhal mráz po zádech.“
Honza (3.A): "Mě se nejvíc líbili záchranáři, hlavně jejich auto, protože měli místo značky smajlíka"
Filip (3.A): "Všechno a nejvíc záchranáři, protože jsme se učili jak dát první pomoc a zachránit tak kamaráda"

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.