Den ptactva

DEN  PTACTVA
V úterý 21. dubna 2009 se na 1. stupni konal projektový den  - Den ptactva. První dvě vyučovací hodiny si děti mohly vybrat z nabídky několika zajímavých předmětů -  ptačí tajenky, ptačí strom, ptačí tvoření, ptačí vystřihovánky, ptačí závody, ptačí kouzelná tabule a ptačí výtvarka. V druhé části dne nás navštívil sokolník pan Straka, který na hřišti předvedl žákům zástupce z  řad dravců. Velkým zážitkem pro všechny zúčastněné byl volný let orla stepního nad hlavami dětí a pohlazení výra velkého.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.