Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den ptactva

DEN  PTACTVA
V úterý 21. dubna 2009 se na 1. stupni konal projektový den  - Den ptactva. První dvě vyučovací hodiny si děti mohly vybrat z nabídky několika zajímavých předmětů -  ptačí tajenky, ptačí strom, ptačí tvoření, ptačí vystřihovánky, ptačí závody, ptačí kouzelná tabule a ptačí výtvarka. V druhé části dne nás navštívil sokolník pan Straka, který na hřišti předvedl žákům zástupce z  řad dravců. Velkým zážitkem pro všechny zúčastněné byl volný let orla stepního nad hlavami dětí a pohlazení výra velkého.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.