Den ptactva

DEN  PTACTVA
V úterý 21. dubna 2009 se na 1. stupni konal projektový den  - Den ptactva. První dvě vyučovací hodiny si děti mohly vybrat z nabídky několika zajímavých předmětů -  ptačí tajenky, ptačí strom, ptačí tvoření, ptačí vystřihovánky, ptačí závody, ptačí kouzelná tabule a ptačí výtvarka. V druhé části dne nás navštívil sokolník pan Straka, který na hřišti předvedl žákům zástupce z  řad dravců. Velkým zážitkem pro všechny zúčastněné byl volný let orla stepního nad hlavami dětí a pohlazení výra velkého.