Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den pobytu v přírodě (Plachá)

DEN POBYTU V PŘÍRODĚ
Hravé putovaní ještědským lesem, když smích si odsud nesem. To není trylek z veselé písně, ale název naučné a prožitkové stezky, kterou absolvovali žáci 4.B v rámci školní akce Den v přírodě. Trasa stezky vede ze sedla Na Výpřeži asi 3 km stále z kopce do Ostašova. Celá cesta je doplněna pestrými malůvkami a nejrůznějšími „ hejblátky“ na hraní ze dřeva, která poskytla dětem zábavnou formou poučení o životě lesa. A když se k dětské radosti přidalo i hezké počasí, byl pobyt v přírodě splněn na jedničku.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena