Den pobytu v přírodě (Plachá)

DEN POBYTU V PŘÍRODĚ
Hravé putovaní ještědským lesem, když smích si odsud nesem. To není trylek z veselé písně, ale název naučné a prožitkové stezky, kterou absolvovali žáci 4.B v rámci školní akce Den v přírodě. Trasa stezky vede ze sedla Na Výpřeži asi 3 km stále z kopce do Ostašova. Celá cesta je doplněna pestrými malůvkami a nejrůznějšími „ hejblátky“ na hraní ze dřeva, která poskytla dětem zábavnou formou poučení o životě lesa. A když se k dětské radosti přidalo i hezké počasí, byl pobyt v přírodě splněn na jedničku.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.