Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den pobytu v přírodě 7.A - 14.9.2007

DEN POBYTU V PŘÍRODĚ TŘÍDY 7.A
14.9.2007 jsme společně byli na pobytu v přírodě.Byli jsme na lanovkách z kterých jsme nadšeni,naše město bylo vidět jako na dlani bylo to supr.Na lanovkách byla s mojí nejlepší kamarádkou sranda a myslím si,že ostatní se bavili stejně jako my,ale kluci co byli s náma nebyli moc teple oblečení tak se trochu natřásli. Pak jsme si splečně zahráli na schovku okolo přírody, která sice nebyla tak zábavná jako ty lanovky, ale alespoň se něco dělo. Když jsme pak šli směrem do Liberce, zastavili nás krásný koně u Šámalů! Chvilku jsme je společně krmili,ale pak bylo na čase jít alespoň chvilku posedět. Nasvačili jsme se a dohodli kudy jít a pak jsme zase vyrazili. Když jsme šli, společně jsme si povídali a dělali kravinky. Když teda tramvaj přijela všichni jsme nastoupili a čekali až tramvaj dojede na Fügnerku. Až na mojí kamarádku,která vystoupila na zastávce Spáleniště, protože kousek od tamtud bydlí. Pak když jsme dojeli někteří měli omluvenky a šli ronou domů a něktěří šli ještě na oběd a mezi ně jsem patřila i já!
Pak už jsem jen šla domů a vyprávěla všem co se nám událo a takové věci! Stručně to byl prostě ČUPR VÝLET!!!!!
Hedvika Berkyová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena