Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Den pobytu v přírodě 7.A - 14.9.2007

DEN POBYTU V PŘÍRODĚ TŘÍDY 7.A
14.9.2007 jsme společně byli na pobytu v přírodě.Byli jsme na lanovkách z kterých jsme nadšeni,naše město bylo vidět jako na dlani bylo to supr.Na lanovkách byla s mojí nejlepší kamarádkou sranda a myslím si,že ostatní se bavili stejně jako my,ale kluci co byli s náma nebyli moc teple oblečení tak se trochu natřásli. Pak jsme si splečně zahráli na schovku okolo přírody, která sice nebyla tak zábavná jako ty lanovky, ale alespoň se něco dělo. Když jsme pak šli směrem do Liberce, zastavili nás krásný koně u Šámalů! Chvilku jsme je společně krmili,ale pak bylo na čase jít alespoň chvilku posedět. Nasvačili jsme se a dohodli kudy jít a pak jsme zase vyrazili. Když jsme šli, společně jsme si povídali a dělali kravinky. Když teda tramvaj přijela všichni jsme nastoupili a čekali až tramvaj dojede na Fügnerku. Až na mojí kamarádku,která vystoupila na zastávce Spáleniště, protože kousek od tamtud bydlí. Pak když jsme dojeli někteří měli omluvenky a šli ronou domů a něktěří šli ještě na oběd a mezi ně jsem patřila i já!
Pak už jsem jen šla domů a vyprávěla všem co se nám událo a takové věci! Stručně to byl prostě ČUPR VÝLET!!!!!
Hedvika Berkyová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.