Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den pobytu v přírodě 3.9.2014 (Urban)

Ve středu 3.9.2014 proběhl pro všechny žáky Den pobytu v přírodě. Jednotlivé třídy se vydaly na naplánované trasy s třídními učiteli. Tento den slouží k osvěžení a upevňování znalostí v oblastech dopravní výchovy, zdravotní výchovy, vlastivědy, ochrany člověka za mimořádných událostí a rovněž má i svoji sportovní a turistickou hodnotu. Slouží  také k seznámení a začlenění nových žáků do kolektivů tříd. A když se i vydaří počasí, je to také skvěle strávený den s pohybem, který je pro naše děti čím dál tím vzácnější.