Den otevřených dveří Krajského úřadu (Šímová)

Ve středu 27.5.se některé třídy naší školy účastnily na dnu otevřených dveří Krajského úřadu v Liberci. Pro děti zde bylo připraveno plno zábavných soutěží organizovaných organizacemi sídlícími v našem kraji i mnoha poučných aktivit. Děti mohly rovněž vidět ukázky práce bezpečnostních složek, potápěčů, psovodů. Mohly se vydovádět na skákacím hradu, vyzkoušet si zdolat překážkovou dráhu na kole a koloběžce, prověřit své znalosti z oblasti přírody a něco hezkého si vyrobit. Za všechno své snažení obdržely spoustu pěkných cen. Jediný, kdo se tento den neusmíval bylo sluníčko.