Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den otevřených dveří Krajského úřadu (Šímová)

Ve středu 27.5.se některé třídy naší školy účastnily na dnu otevřených dveří Krajského úřadu v Liberci. Pro děti zde bylo připraveno plno zábavných soutěží organizovaných organizacemi sídlícími v našem kraji i mnoha poučných aktivit. Děti mohly rovněž vidět ukázky práce bezpečnostních složek, potápěčů, psovodů. Mohly se vydovádět na skákacím hradu, vyzkoušet si zdolat překážkovou dráhu na kole a koloběžce, prověřit své znalosti z oblasti přírody a něco hezkého si vyrobit. Za všechno své snažení obdržely spoustu pěkných cen. Jediný, kdo se tento den neusmíval bylo sluníčko.