Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den otevřených dveří 22.11.2014 (Švihlová)

V sobotu 22. listopadu 2014 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Tento den byl koncipován jak pro rodiče stávajících žáků, kteří se mohli podívat přímo na výuku třídy, tak i pro rodiče, kteří pro své dítě teprve vybírají vhodnou školu.
Na prvním stupni probíhala výuka ve všech třídách. Odlišovala se od běžné pouze tím, že byla rozdělena do dvou bloků po 30 minutách. Rodiče tak mohli sledovat své děti přímo v akci - zejména při výuce matematiky a českého jazyka.
Rodičů, kteří se přišli naší školu pouze prohlédnout, se hned u vchodu ujali vyučující z druhého stupně. Ti je pak po škole provedli.
Pro rodiče byly připraveny i ukázky kroužků gymnastiky, fotbalu, přírodovědného kroužku, informatiky a dramatického kroužku.


Děkujeme žákům, kteří se tohoto dne zúčastnili, a všem vyučujícím za pomoc při organizaci.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.