Den otevřených dveří 2017

V sobotu  11.3.2017 se na naší škole konal Den otevřených dveří.

Škola se otevřela v 8:30 hod. Třídy se zaplnily nejen učiteli a žáky, ale také jejich rodiči a dalšími návštěvníky.
V tento den však nešlo o tradiční výuku. Ve třídách 1.-5. ročníku se konaly bloky dvou vyučovacích hodin.  První  od  9:00 do 9:20 a druhý od 9:30 do 9:50 hod.

1.A předvedla návštěvníkům výuku českého jazyka a prvouky, 1.B českého jazyka a matematiky, 1.C českého jazyka a zdravotního tělocviku. V ostatních třídách 1.stupně probíhala výuka v podobném duchu.
Na závěr byl na ukázku byl připraven kroužek gymnastiky, florbalu, fotbalu, šikovných rukou, chemie a mezinárodních projektů.

S organizací tohoto dne pomáhali žáci 9. ročníku, kteří s učiteli provedli zájemce po škole. Děkujeme.