Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den na našem dopravním hřišti (Nosálová)

Páteční dopoledne dne 16.9.2011 využily děti z 1.stupně k pobytu na školním, dopravním hřišti, kde měly možnost vyzkoušet si jízdu na kole mezi dopravními značkami podle pravidel.
1.skupina dětí zaujala role chodců, přičemž měly za úkol dodržovat bezpečné přecházení po přechodech a 2.skupina dětí se věnovala dodržování silničních pravidel při jízdě na kole. Po následném vyzkoušení se obě skupiny vyměnily.
Návštěva dopravního hřiště se dětem velmi líbila a celou akci by si rády zopakovaly.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena