Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den na našem dopravním hřišti (Nosálová)

Páteční dopoledne dne 16.9.2011 využily děti z 1.stupně k pobytu na školním, dopravním hřišti, kde měly možnost vyzkoušet si jízdu na kole mezi dopravními značkami podle pravidel.
1.skupina dětí zaujala role chodců, přičemž měly za úkol dodržovat bezpečné přecházení po přechodech a 2.skupina dětí se věnovala dodržování silničních pravidel při jízdě na kole. Po následném vyzkoušení se obě skupiny vyměnily.
Návštěva dopravního hřiště se dětem velmi líbila a celou akci by si rády zopakovaly.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.