Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den na našem dopravním hřišti (Nosálová)

Páteční dopoledne dne 16.9.2011 využily děti z 1.stupně k pobytu na školním, dopravním hřišti, kde měly možnost vyzkoušet si jízdu na kole mezi dopravními značkami podle pravidel.
1.skupina dětí zaujala role chodců, přičemž měly za úkol dodržovat bezpečné přecházení po přechodech a 2.skupina dětí se věnovala dodržování silničních pravidel při jízdě na kole. Po následném vyzkoušení se obě skupiny vyměnily.
Návštěva dopravního hřiště se dětem velmi líbila a celou akci by si rády zopakovaly.