Den matek v ŠD 21.5.2008

MILÉ POSEZENÍ S MAMINKAMI
Opožděně, ale v příjemné atmosféře, jsme společně oslavili Den matek. Pozvali jsme maminky a babičky ve středu 21. května 2008 na malou oslavu do naší školní družiny.
Čím jsme je pohostili? Upečenými dobrotami z domácí kuchyně.
Čím jsme je bavili? Básničkami a hádankami o kytičkách, které ke každé oslavě patří. Nejlepší hadači byli odměněni. Veselými tanečky, ve slušivých nových tričkách se sluníčky.
Dostaly maminky dárky? No ano. Co by to bylo za oslavu!  Každá si mohla vybrat papírovou myšku.
Co říci závěrem? Podívejte se na fotky a zkuste si říct: „ Měla jsem si udělat čas…………“.
Příště se těšíme i na Vás!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.