Den matek v ŠD 21.5.2008

MILÉ POSEZENÍ S MAMINKAMI
Opožděně, ale v příjemné atmosféře, jsme společně oslavili Den matek. Pozvali jsme maminky a babičky ve středu 21. května 2008 na malou oslavu do naší školní družiny.
Čím jsme je pohostili? Upečenými dobrotami z domácí kuchyně.
Čím jsme je bavili? Básničkami a hádankami o kytičkách, které ke každé oslavě patří. Nejlepší hadači byli odměněni. Veselými tanečky, ve slušivých nových tričkách se sluníčky.
Dostaly maminky dárky? No ano. Co by to bylo za oslavu!  Každá si mohla vybrat papírovou myšku.
Co říci závěrem? Podívejte se na fotky a zkuste si říct: „ Měla jsem si udělat čas…………“.
Příště se těšíme i na Vás!