Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den matek v ŠD 21.5.2008

MILÉ POSEZENÍ S MAMINKAMI
Opožděně, ale v příjemné atmosféře, jsme společně oslavili Den matek. Pozvali jsme maminky a babičky ve středu 21. května 2008 na malou oslavu do naší školní družiny.
Čím jsme je pohostili? Upečenými dobrotami z domácí kuchyně.
Čím jsme je bavili? Básničkami a hádankami o kytičkách, které ke každé oslavě patří. Nejlepší hadači byli odměněni. Veselými tanečky, ve slušivých nových tričkách se sluníčky.
Dostaly maminky dárky? No ano. Co by to bylo za oslavu!  Každá si mohla vybrat papírovou myšku.
Co říci závěrem? Podívejte se na fotky a zkuste si říct: „ Měla jsem si udělat čas…………“.
Příště se těšíme i na Vás!

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.