Den květů 2010 (Plachá)

DEN KVĚTŮ
V pátek 11.6.2010 se konal na 1.stupni naší školy projekt Den květů. Byla to oslava svátku všech kvetoucích rostlin, který je zařazený mezi významné dny 21.6. Pro zvídavé je tento den nejdelší v roce, Slunce vstupuje do znamení Raka a nastává letní slunovrat. Naši žáci nejen oslavovali, ale i poznávali a pracovali. Program dne si žáci vybrali podle svých zájmů ze široké nabídky. Kromě výroby květin, kolíčků, větviček, květináčků a květinového tělocviku mohli žáci využít nabídky zahradnického učiliště a vyzkoušet si vazbu květin nebo zakoupit si sazeničky. Byl to úspěšný den, který přinesl radost a poučení.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.