Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Den květů 2010 (Plachá)

DEN KVĚTŮ
V pátek 11.6.2010 se konal na 1.stupni naší školy projekt Den květů. Byla to oslava svátku všech kvetoucích rostlin, který je zařazený mezi významné dny 21.6. Pro zvídavé je tento den nejdelší v roce, Slunce vstupuje do znamení Raka a nastává letní slunovrat. Naši žáci nejen oslavovali, ale i poznávali a pracovali. Program dne si žáci vybrali podle svých zájmů ze široké nabídky. Kromě výroby květin, kolíčků, větviček, květináčků a květinového tělocviku mohli žáci využít nabídky zahradnického učiliště a vyzkoušet si vazbu květin nebo zakoupit si sazeničky. Byl to úspěšný den, který přinesl radost a poučení.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.