Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den květů 2010 (Plachá)

DEN KVĚTŮ
V pátek 11.6.2010 se konal na 1.stupni naší školy projekt Den květů. Byla to oslava svátku všech kvetoucích rostlin, který je zařazený mezi významné dny 21.6. Pro zvídavé je tento den nejdelší v roce, Slunce vstupuje do znamení Raka a nastává letní slunovrat. Naši žáci nejen oslavovali, ale i poznávali a pracovali. Program dne si žáci vybrali podle svých zájmů ze široké nabídky. Kromě výroby květin, kolíčků, větviček, květináčků a květinového tělocviku mohli žáci využít nabídky zahradnického učiliště a vyzkoušet si vazbu květin nebo zakoupit si sazeničky. Byl to úspěšný den, který přinesl radost a poučení.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena