Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den květů 2010 (Plachá)

DEN KVĚTŮ
V pátek 11.6.2010 se konal na 1.stupni naší školy projekt Den květů. Byla to oslava svátku všech kvetoucích rostlin, který je zařazený mezi významné dny 21.6. Pro zvídavé je tento den nejdelší v roce, Slunce vstupuje do znamení Raka a nastává letní slunovrat. Naši žáci nejen oslavovali, ale i poznávali a pracovali. Program dne si žáci vybrali podle svých zájmů ze široké nabídky. Kromě výroby květin, kolíčků, větviček, květináčků a květinového tělocviku mohli žáci využít nabídky zahradnického učiliště a vyzkoušet si vazbu květin nebo zakoupit si sazeničky. Byl to úspěšný den, který přinesl radost a poučení.