Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den dětí ve školní družině (Sakařová)

Na den DĚTÍ bylo připraveno spousta her a zábavy nejen ve škole, ale i na různých místech Liberce. My jsme si z družinou pro naše odpolední řádění vybrali Krajský úřad města Liberce. Sice lehce mrholilo, ale dětem to vůbec nevadilo a běhaly z atrakce na atrakci. Nejvíce navštěvovanou atrakcí byli záchranáři, kteří dětem vyráběli (pomocí barev) různé modřiny, škrábance, tržné rány… Dalším lákadlem byl skákací hrad, sraž mě, střelba lukem a paintballovou pistolí... Holky neváhaly stát dlouhou frontu na malování na obličej – výsledek byl dokonalý. Stejně jako Bambiriádu i svůj den si děti užily na jedničku s hvězdičkou.