Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den dětí ve školní družině (Sakařová)

Na den DĚTÍ bylo připraveno spousta her a zábavy nejen ve škole, ale i na různých místech Liberce. My jsme si z družinou pro naše odpolední řádění vybrali Krajský úřad města Liberce. Sice lehce mrholilo, ale dětem to vůbec nevadilo a běhaly z atrakce na atrakci. Nejvíce navštěvovanou atrakcí byli záchranáři, kteří dětem vyráběli (pomocí barev) různé modřiny, škrábance, tržné rány… Dalším lákadlem byl skákací hrad, sraž mě, střelba lukem a paintballovou pistolí... Holky neváhaly stát dlouhou frontu na malování na obličej – výsledek byl dokonalý. Stejně jako Bambiriádu i svůj den si děti užily na jedničku s hvězdičkou.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.