Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Den dětí v kasárnách (Marková)

Letošní dětský den strávila skupina chlapců 8. a 9. tříd, kteří neorganizovali ve škole soutěže pro mladší děti, v libereckých kasárnách. Zde si nejprve prohlédli muzeum chemického vojska, ve kterém je zaujaly zejména nejrůznější plynové masky. Pak se pohybovali po jednotlivých stanovištích v budovách i venku a každý navštívil to, co ho zajímalo. K vidění byla nejen vojenská technika, ale i ukázky bojového umění, výcvik služebních psů, ochutnávky regionálních potravin a mnoho dalších aktivit po celém areálu kasáren. Nebude jistě překvapením, že největší úspěch měly u kluků zbraně, střílení na laserové střelnici a prohlídka vojenských vozidel včetně možnosti vlézt si dovnitř obrněného transportéru. To si užívali deváťáci úplně stejně jako děti z mateřských školek.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.