Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den dětí třídy 5.B (Plachá)

Žáci 5.B spojili oslavy Dne dětí s Dnem otevřených dveří Krajského úřadu Libereckého kraje. Kromě prohlídky  budov  byl na venkovních  prostorách  připraven velmi krásný program pro děti. Děti využily bohaté nabídky a našly si zajímavé   aktivity. Některé si prohlédly vnitřní vybavení sanitky, vojenská a hasičská  vozidla. Malování na obličej  se stalo hitem třídy a paní učitelka Míla žasla. Následovala  sokolnická  ukázka s dravci, bitva na vzdušných polštářích, tanec podle počítače, vodění loutek …  Čas nám nestačil. Ještě vyfotografovat s maskoty FC Slovanu, Kondorů nebo HC Bílých tygrů a  zpět ke škole.  Přejeme Vám, děti , hezký den.