Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Den dětí třídy 5.B (Plachá)

Žáci 5.B spojili oslavy Dne dětí s Dnem otevřených dveří Krajského úřadu Libereckého kraje. Kromě prohlídky  budov  byl na venkovních  prostorách  připraven velmi krásný program pro děti. Děti využily bohaté nabídky a našly si zajímavé   aktivity. Některé si prohlédly vnitřní vybavení sanitky, vojenská a hasičská  vozidla. Malování na obličej  se stalo hitem třídy a paní učitelka Míla žasla. Následovala  sokolnická  ukázka s dravci, bitva na vzdušných polštářích, tanec podle počítače, vodění loutek …  Čas nám nestačil. Ještě vyfotografovat s maskoty FC Slovanu, Kondorů nebo HC Bílých tygrů a  zpět ke škole.  Přejeme Vám, děti , hezký den.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření