Den dětí pro MŠ (Knaiflová)

Dne 29.5.2014 se na naší škole uskutečnil den dětí pro mateřské školy. Letos se zúčastnily následující školky:  MŠ MATOUŠOVA, MŠ SRDÍČKO, MŠ TRUHLÁŘSKÁ, MŠ V ZAHRADĚ A MŠ BARVÍNEK. Třídy 9. A a 8. A připravily pro děti mnoho různých soutěží. I přes to, že nám počasí nepřálo, byla atmosféra na všech stanovištích výborná. Děti odcházely spokojené, s hezkými vzpomínkami a malými cenami.

Děkujeme žákům 9.A a 8. A za organizaci a všem školkám za jejich účast. Na shledanou za rok!