Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Den dětí pro mateřské školy (Šulcová)

Mezinárodní den dětí se sice slaví 1. června, ale děti z MŠ Matoušova, MŠ Truhlářská, MŠ V Zahradě a MŠ Barvířská si ho mohly užít už o den dříve – 31.5.2011. To je totiž pozvali vybraní žáci 8.A a 9.A na asfaltové hřiště za školou Barvířská, kde byly pro malé soutěžící připraveny různé disciplíny. A nutno říci, že děti je zvládly na výbornou – kohoutí zápasy, polštářová bitva střílení do tlamy lva, závody v pytlích a mnoho dalších. Odměnou jim byly sladkosti, razítka na ruce potvrzující účast a příjemný pocit, co všechno dokážou. Dobrý pocit měli i velcí žáci, protože i oni odvedli při organizaci a dozoru pořádný kus práce, a to na výbornou. Všem jim za to děkujeme.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.