Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den dětí pro mateřské školy (Šulcová)

Mezinárodní den dětí se sice slaví 1. června, ale děti z MŠ Matoušova, MŠ Truhlářská, MŠ V Zahradě a MŠ Barvířská si ho mohly užít už o den dříve – 31.5.2011. To je totiž pozvali vybraní žáci 8.A a 9.A na asfaltové hřiště za školou Barvířská, kde byly pro malé soutěžící připraveny různé disciplíny. A nutno říci, že děti je zvládly na výbornou – kohoutí zápasy, polštářová bitva střílení do tlamy lva, závody v pytlích a mnoho dalších. Odměnou jim byly sladkosti, razítka na ruce potvrzující účast a příjemný pocit, co všechno dokážou. Dobrý pocit měli i velcí žáci, protože i oni odvedli při organizaci a dozoru pořádný kus práce, a to na výbornou. Všem jim za to děkujeme.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.