Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den dětí pro mateřské školy 2012 (Marková)

V rámci oslav Mezinárodního dne dětí naše škola pořádala tradiční Dětský den pro mateřské školy. Letos se odehrál nadvakrát: ve středu pro naši MŠ Barvířská a ve čtvrtek pak pozvání přijaly čtyři mateřské školy z okolí: MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a MŠ Srdíčko. Jako každý rok jim naši nejstarší žáci připravili na hřišti a v tělocvičně dopolední program v podobě různých soutěží a sportovních disciplín. Děti si tedy mohly vyzkoušet např. opičí dráhu, polštářovou bitvu, sumo, kresbu poslepu, základy baseballu, přenášení vody na čas a mnoho dalších zajímavých úkolů, po jejichž úspěšném splnění obdržely sladkou odměnu. V počítačové učebně se jim věnovala paní učitelka Míla při práci s programem Malování a v družině bylo pro všechny připraveno malé občerstvení. Na závěr se každá třída vyfotila s našimi velkými žáky a ti jim zamávali na cestu zpět do školky.

Více fotografií z tohoto dne naleznete ve fotogalerii.