Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den dětí pro mateřské školy 2012 (Marková)

V rámci oslav Mezinárodního dne dětí naše škola pořádala tradiční Dětský den pro mateřské školy. Letos se odehrál nadvakrát: ve středu pro naši MŠ Barvířská a ve čtvrtek pak pozvání přijaly čtyři mateřské školy z okolí: MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a MŠ Srdíčko. Jako každý rok jim naši nejstarší žáci připravili na hřišti a v tělocvičně dopolední program v podobě různých soutěží a sportovních disciplín. Děti si tedy mohly vyzkoušet např. opičí dráhu, polštářovou bitvu, sumo, kresbu poslepu, základy baseballu, přenášení vody na čas a mnoho dalších zajímavých úkolů, po jejichž úspěšném splnění obdržely sladkou odměnu. V počítačové učebně se jim věnovala paní učitelka Míla při práci s programem Malování a v družině bylo pro všechny připraveno malé občerstvení. Na závěr se každá třída vyfotila s našimi velkými žáky a ti jim zamávali na cestu zpět do školky.

Více fotografií z tohoto dne naleznete ve fotogalerii.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena