Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Den dětí pro mateřské školy 2012 (Marková)

V rámci oslav Mezinárodního dne dětí naše škola pořádala tradiční Dětský den pro mateřské školy. Letos se odehrál nadvakrát: ve středu pro naši MŠ Barvířská a ve čtvrtek pak pozvání přijaly čtyři mateřské školy z okolí: MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a MŠ Srdíčko. Jako každý rok jim naši nejstarší žáci připravili na hřišti a v tělocvičně dopolední program v podobě různých soutěží a sportovních disciplín. Děti si tedy mohly vyzkoušet např. opičí dráhu, polštářovou bitvu, sumo, kresbu poslepu, základy baseballu, přenášení vody na čas a mnoho dalších zajímavých úkolů, po jejichž úspěšném splnění obdržely sladkou odměnu. V počítačové učebně se jim věnovala paní učitelka Míla při práci s programem Malování a v družině bylo pro všechny připraveno malé občerstvení. Na závěr se každá třída vyfotila s našimi velkými žáky a ti jim zamávali na cestu zpět do školky.

Více fotografií z tohoto dne naleznete ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření