Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Den dětí pro mateřské školy 2012 (Marková)

V rámci oslav Mezinárodního dne dětí naše škola pořádala tradiční Dětský den pro mateřské školy. Letos se odehrál nadvakrát: ve středu pro naši MŠ Barvířská a ve čtvrtek pak pozvání přijaly čtyři mateřské školy z okolí: MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a MŠ Srdíčko. Jako každý rok jim naši nejstarší žáci připravili na hřišti a v tělocvičně dopolední program v podobě různých soutěží a sportovních disciplín. Děti si tedy mohly vyzkoušet např. opičí dráhu, polštářovou bitvu, sumo, kresbu poslepu, základy baseballu, přenášení vody na čas a mnoho dalších zajímavých úkolů, po jejichž úspěšném splnění obdržely sladkou odměnu. V počítačové učebně se jim věnovala paní učitelka Míla při práci s programem Malování a v družině bylo pro všechny připraveno malé občerstvení. Na závěr se každá třída vyfotila s našimi velkými žáky a ti jim zamávali na cestu zpět do školky.

Více fotografií z tohoto dne naleznete ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena