Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Den dětí pro mateřské školky

DĚTSKÝ DEN PRO MATEŘSKÉ ŠKOLKY 2007
– Matušova, Truhlářská, V Zahradě
Poslední květnový den naše škola pořádala Dětský den pro MŠ. V 8,00 hod. se sešla třída 9.A, aby připravila různé soutěže, které se konaly na asfaltovém hřišti. Příprava probíhala bez potíží, včetně rozdělání ohně na opékání buřtů.
Za hodinu se začaly scházet školky, které dostaly svého průvodce. Když přišly na hřiště, rozutíkaly se k soutěžím a hrdě překonávaly jednu disciplínu za druhou.
Děti skákaly v pytlích, běhaly okolo kuželů, házely míčky do krabice … Po aktivitě, kterou vynaložily, šly všechny na opékání buřtů, kde byl též program.
Unavené a najedené děti se po třech hodinách odebraly zpět do školky. Děti vypadaly spokojeně a my též, protože jsme si mohli oddechnout…

9.A Hrečinová, Sláčalová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.