Den dětí na naší škole (Šulcová)

Úterní den dětí pro MŠ byl dobrou zkouškou na středu 1.6.2011. To zažilo asfaltové hřiště plné soutěžních disciplín opravdový nápor. Den dětí připravili žáci 8.A a 9.A i pro 1.stupeň naší školy. A opět se závodilo o sto šest. Stejné disciplíny, stejný zápal pro soutěže, jen odměňování bylo jiné. Děti za každou vyhranou soutěž obdržely lístečky s obrázkem. Určitý počet papírků pak mohly proměnit za lákavé ceny – bonbony, fixy, pitíčka, přívěsky na klíče apod. K tomu všemu hrála příjemná hudba. Překvapení přišlo na závěr, kdy deváťáci vyhodili do vzduchu velké množství lístečků a děti o ně svedli bitvu. A tak určitě nebyl nikdo, kdo by si ze středečního dne neodnesl alespoň bonbon nebo pěkný zážitek.
Poděkování tedy patří všem organizátorům – deváťákům i osmákům.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.