Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den dětí (Loumová)

Vše začalo v pondělí 1.6.2015 v osm hodin ráno. Na škole byl vyhlášen požární poplach, samozřejmě jen cvičný. Všichni se sešli před budovou školy. Pan ředitel vysvětlil, k čemu takový cvičný poplach slouží a všechny děti čekaly na příjezd vozidla požární ochrany. Poté byl vyhlášen začátek dětského dne. Třídy 2. stupně se vydaly do přírody nebo za svými vlastními aktivitami. Pro 1. stupeň byl připraven jiný program, a to na asfaltovém hřišti, které bylo  plné soutěžních disciplín. Den dětí připravili pro své mladší spolužáky žáci 9.A a 9.B. A  závodilo se o sto šest. Děti za každou vyhranou soutěž obdržely lístečky s obrázkem. Určitý počet papírků pak mohly proměnit za lákavé ceny – bonbony, čokolády, sušenky apod. K tomu všemu hrála příjemná hudba. Zpestřením celé akce byl skákací nafukovací hrad. A tak určitě nebyl nikdo, kdo by si z pondělního dne neodnesl alespoň bonbon nebo pěkný zážitek.
Poděkování patří všem organizátorům – deváťákům.

Za podpodu akce děkujeme SČVK, a.s.