Den dětí 5.A (Plačková)

1.6. TROCHU JINAK
5.A se rozhodla místo soutěží - na Den dětí - pokořit Ještěd.
Za 25minut se nám to sice nepodařilo uskutečnit, ale mnoho k tomu nechybělo. Polovina třídy statečně stoupala v rychlém tempu. Bohužel, druhá část nebyla tak rychlá a přes veškeré sebezapření a snahu nás pozdržela. Tak se výsledný čas zastavil na 40minutách.
Počasí bylo bláznivé. Dole u lanovky: vedro a slunečno. Na kopci: vítr, déšť a zima.
Cestou zpět nám poprchávalo... a dole u lanovky zase svítilo sluníčko.
Pochvala patří všem, co se zúčastnili - za hrdinský výkon. :-) A pochválit musíme i doprovod z 9.B: Milana a Lucku - za hrdinský výkon a pevné nervy s pubertálními spolužáky. :-)