Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den dětí 2023 (Švihlová)

Dnes jsme ve škole oslavili Den dětí. Pro žáky 1.stupěn připravili naši deváťáci spoustu soutěží. Za jejich úspěšné splnění dostávali žáci papírové žetony a mohli si za ně vybrat nejen sladkosti, ale i třeba bločky, pexesa a další drobnosti. Také si mohli zaskotačit v nafukovacím hradu.

Pro všechny žáky školy byla připravena sladká odměna ve formě zmrzliny. Výběr byl z mnoha druhů.

Děkujeme všem, kteří při organizaci pomáhali a těšíme se na příští rok:-)  

Více fotografií nalaznete ve fotogalerii.