Důležitá sdělení

Den dětí 2010 (Plachá)

DEN DĚTÍ
Mezinárodní den dětí patří k oblíbenějším dnům ve školním roce. 1.6.2010 žáci 1.stupně opustili svůj obvyklý úterní rozvrh a zapojili se do dětských oslav. Jejich pořadatelkou byla zkušená p.Motyčková,která se svou organizací připravila pro děti pohádkový program. Poděkování ale patří i žákům 2.st., kteří v maskách pohádkových postav nabízeli a kontrolovali plnění úkolů svých mladších spolužáků. Usilovnou prací, vtipem i umem získaly děti  odklínadlo, které jim vrátilo pana krále - ředitele naší školy s truhlou odměn pro všechny hráče.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.