Den dětí 2010 (Plachá)

DEN DĚTÍ
Mezinárodní den dětí patří k oblíbenějším dnům ve školním roce. 1.6.2010 žáci 1.stupně opustili svůj obvyklý úterní rozvrh a zapojili se do dětských oslav. Jejich pořadatelkou byla zkušená p.Motyčková,která se svou organizací připravila pro děti pohádkový program. Poděkování ale patří i žákům 2.st., kteří v maskách pohádkových postav nabízeli a kontrolovali plnění úkolů svých mladších spolužáků. Usilovnou prací, vtipem i umem získaly děti  odklínadlo, které jim vrátilo pana krále - ředitele naší školy s truhlou odměn pro všechny hráče.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.