Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Den dětí 2010 (Plachá)

DEN DĚTÍ
Mezinárodní den dětí patří k oblíbenějším dnům ve školním roce. 1.6.2010 žáci 1.stupně opustili svůj obvyklý úterní rozvrh a zapojili se do dětských oslav. Jejich pořadatelkou byla zkušená p.Motyčková,která se svou organizací připravila pro děti pohádkový program. Poděkování ale patří i žákům 2.st., kteří v maskách pohádkových postav nabízeli a kontrolovali plnění úkolů svých mladších spolužáků. Usilovnou prací, vtipem i umem získaly děti  odklínadlo, které jim vrátilo pana krále - ředitele naší školy s truhlou odměn pro všechny hráče.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.