Den dětí 2010 (Plachá)

DEN DĚTÍ
Mezinárodní den dětí patří k oblíbenějším dnům ve školním roce. 1.6.2010 žáci 1.stupně opustili svůj obvyklý úterní rozvrh a zapojili se do dětských oslav. Jejich pořadatelkou byla zkušená p.Motyčková,která se svou organizací připravila pro děti pohádkový program. Poděkování ale patří i žákům 2.st., kteří v maskách pohádkových postav nabízeli a kontrolovali plnění úkolů svých mladších spolužáků. Usilovnou prací, vtipem i umem získaly děti  odklínadlo, které jim vrátilo pana krále - ředitele naší školy s truhlou odměn pro všechny hráče.