Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Den dětí 2009

OSLAVA DNE DĚTÍ
Jak prožívali tento den žáci naší školy? Čtěte a dozvíte se více!
1. stupeň
1.6. byl den oslav. V prvních minutách se školou ozval cvičný požární poplach a evakuace budovy, kterou děti zvládly už dobře proškoleným způsobem. Pak už žáky 1.st. čekalo vystoupení Děti dětem,ve kterém vystoupili žáci s vlastním programem ( písničky, básnička, karate, břišní tanec, vtipy, moderní tanec…) . Ve slavnostním průvodu městem šli kluci převlečení za holky a holky za kluky. Oslavy gradovaly na zmrzlinovém poháru, ve skákacím hradu a  na tolik oblíbené pouti i s odměnami. V jejím závěru do školního dvora vjeli hasiči, jejichž auto i techniku si mohli žáci dobře prohlédnout . Nikomu se nechtělo končit. Všem dětem přejeme jen to nejlepší.
2. stupeň

Na pondělí 1.6.2009 se všichni žáci naší školy těšili už od pátku. V pondělí se totiž neučilo, a do školy se tudíž šlo zvesela – žádné písemky, žádné zkoušení ani učení. Slavili jsme – jako každoročně - Den dětí. Žáci 2. stupně tentokrát trochu jinak než obvykle. Vyučující pro ně připravili zážitkové aktivity. Po absolvování požárního poplachu jsme se naladili zmrzlinovým pohárem, který nám připravily paní kuchařky z naší jídelny, a pak už jsme ve čtyřech různých skupinách vyrazili za dobrodružstvím. První skupina žáků si nejprve vyzkoušela hodinový trénink na trampolíně a pak se přesunula na Libereckou přehradu. Tady si všichni dokázali, že zvládnou jízdu na kajaku, i když někdo s nedobrovolnou koupelí. Druhá skupina zase překonávala strach na bobové dráze v Janově nad Nisou. I oni dokázali, že se jen tak něčeho nezaleknou. I poslední dvě skupiny prožily zajímavé dopoledne. Navštívily Den otevřených dveří v libereckých kasárnách, kde byla pro všechny příchozí připravena řada zajímavých soutěží, prohlídek objektu a techniky i předvádění umu našich vojáků. Po deštivém víkendu nás potěšilo i sluníčko, a tak v pěkném dnu si určitě všichni žáci přišli na své.
Fotogalerie - návštěva kasáren:
http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Kasarny162009?authkey=Gv1sRgCMDX4cPsjoGaIA#Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.