Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Den dětí 2008

DEN DĚTÍ
V úterý 3.6.2008 naši žáci nezasedli do školních lavic, protože byly pro ně jako každý rok připraveny oslavy Dne dětí. Letošní program byl v duchu letní olympiády v Pekingu. Každá třída představovala jedno olympijské sportovní odvětví, sešli se zde např. tenisté, basketbalisté, plavci, ale i zástupci méně obvyklých sportů, jako např. akvabely a jezdci na koních. Svůj sport prezentovali před "odbornou porotou", která ocenila na 1.místě třídu 5.A (kanoistika), na 2.místě třídy 4.A (jezdectví) a 8.A (akvabely) a na 3.místě pak 2.A (plavci) a 8.B (tenis). Vítězové si pochutnali na sladké odměně. Poté se žáci rozešli na různá stanoviště. Třída 9.A s p.uč.Honcovou připravila pro první stupeň na dopravním hřišti tradiční pouť, při které děti soutěžily v zábavných disciplínách o drobné ceny. Žáci 2.stupně zase závodili v trojboji (jízda na rotopedu, překážková dráha a běh s medicinbalem). Po vyhlášení výsledků se ještě zájemci zúčastnili fotbalového turnaje, takže o pohyb dnes neměli nouzi. Pamatovalo se i na mlsné jazýčky - v kuchyni si mohly zakoupit sladké pečivo a také cukrovou vatu. Všichni si užili příjemného slunečného dne a sportovní atmosféry, která panovala v celém areálu školy.

VÝSLEDKY TROJBOJE:
kategorie 4.-5. třída
1. místo  Psychouši (Tylichtrová, Bürgerová, Šátková)
2. místo  Drsňáci (Vodvárka, Železný, Šámal)
3. místo  Kluci v akci (Janků, Pešek, Frydrych)
kategorie 6.-7.třída
1. místo  Red Bull Boys (Čeřovský, Škoda, Jícha)
2. místo  Crazy Boys (Skoloda, Horňák, Hořic)
3. místo  A.S.A (Negru, Kubec, Kanaloš)
kategorie 8.-9.třída
1. místo  Dofus (Čáp, Košíček, Hlava)
2. místo  Joga Merito (Dresler, Grunza, Nič)
3. místo  FC Teplý párky (Filip, Polák, Šulc)

VÝSLEDKY FOTBALU:
kategorie 4.-5. třída

1. místo   Železný, Vodvárka, Šámal, Kos, Havlišta
kategorie 6.-7.třída
1. místo   Čeřovský, Jícha, Škoda, Skoloda
kategorie 8.-9.třída
1. místo   Neuman, Frýba, Jandura, Jukl, Müller

Děkujeme žákům 9.A a pí uč. Honcové za vzornou přípravu a organizaci soutěží pro žáky I.st. a také všem ostatním, kteří se na organizaci Dětského dne podíleli.

Děkujeme sponzorům:
CADENCE INNOVATION s.r.o. - pí Kolářová (finanční hotovost na nákup sladkostí a hraček)
Drda J. (buřty)
ČSOB (reklamní předměty)
Citus (nanuky)
Coca-Cola (nápoje)
KB-DESIGN - p. Košíček (trička pro žáky 8.B)
FC Slovan Liberec (reklamní předměty)
pí Pourová (reklamní předměty)
VZP (reklamní předměty)

Děkujeme i mnoha dalším drobným dárcům.
Velmi si vážíme Vaší podpory.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.