Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den dětí 2008

DEN DĚTÍ
V úterý 3.6.2008 naši žáci nezasedli do školních lavic, protože byly pro ně jako každý rok připraveny oslavy Dne dětí. Letošní program byl v duchu letní olympiády v Pekingu. Každá třída představovala jedno olympijské sportovní odvětví, sešli se zde např. tenisté, basketbalisté, plavci, ale i zástupci méně obvyklých sportů, jako např. akvabely a jezdci na koních. Svůj sport prezentovali před "odbornou porotou", která ocenila na 1.místě třídu 5.A (kanoistika), na 2.místě třídy 4.A (jezdectví) a 8.A (akvabely) a na 3.místě pak 2.A (plavci) a 8.B (tenis). Vítězové si pochutnali na sladké odměně. Poté se žáci rozešli na různá stanoviště. Třída 9.A s p.uč.Honcovou připravila pro první stupeň na dopravním hřišti tradiční pouť, při které děti soutěžily v zábavných disciplínách o drobné ceny. Žáci 2.stupně zase závodili v trojboji (jízda na rotopedu, překážková dráha a běh s medicinbalem). Po vyhlášení výsledků se ještě zájemci zúčastnili fotbalového turnaje, takže o pohyb dnes neměli nouzi. Pamatovalo se i na mlsné jazýčky - v kuchyni si mohly zakoupit sladké pečivo a také cukrovou vatu. Všichni si užili příjemného slunečného dne a sportovní atmosféry, která panovala v celém areálu školy.

VÝSLEDKY TROJBOJE:
kategorie 4.-5. třída
1. místo  Psychouši (Tylichtrová, Bürgerová, Šátková)
2. místo  Drsňáci (Vodvárka, Železný, Šámal)
3. místo  Kluci v akci (Janků, Pešek, Frydrych)
kategorie 6.-7.třída
1. místo  Red Bull Boys (Čeřovský, Škoda, Jícha)
2. místo  Crazy Boys (Skoloda, Horňák, Hořic)
3. místo  A.S.A (Negru, Kubec, Kanaloš)
kategorie 8.-9.třída
1. místo  Dofus (Čáp, Košíček, Hlava)
2. místo  Joga Merito (Dresler, Grunza, Nič)
3. místo  FC Teplý párky (Filip, Polák, Šulc)

VÝSLEDKY FOTBALU:
kategorie 4.-5. třída

1. místo   Železný, Vodvárka, Šámal, Kos, Havlišta
kategorie 6.-7.třída
1. místo   Čeřovský, Jícha, Škoda, Skoloda
kategorie 8.-9.třída
1. místo   Neuman, Frýba, Jandura, Jukl, Müller

Děkujeme žákům 9.A a pí uč. Honcové za vzornou přípravu a organizaci soutěží pro žáky I.st. a také všem ostatním, kteří se na organizaci Dětského dne podíleli.

Děkujeme sponzorům:
CADENCE INNOVATION s.r.o. - pí Kolářová (finanční hotovost na nákup sladkostí a hraček)
Drda J. (buřty)
ČSOB (reklamní předměty)
Citus (nanuky)
Coca-Cola (nápoje)
KB-DESIGN - p. Košíček (trička pro žáky 8.B)
FC Slovan Liberec (reklamní předměty)
pí Pourová (reklamní předměty)
VZP (reklamní předměty)

Děkujeme i mnoha dalším drobným dárcům.
Velmi si vážíme Vaší podpory.