Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den bezpečnosti (Šímová)

V pátek 17.4.se třída 2.B již podruhé účastnila Dnů bezpečnosti. Děti dostaly kartičky, na které sbíraly body. Musely projet překážkovou dráhu na kole, zodpovědět otázky ze zdravovědy, bezpečného cestování v autě i na kole. Podívaly se do hasičského a policejního vozu i do sanitky. Za odměnu pak každý dostal některý z reflexních prvků pro lepší viditelnost na cestách do školy i ve chvílích volna.