Den bez aut

DEN BEZ AUT
Den bez aut prožila v úterý 22.9. třída 4.B v Babylonu, kde  byla připravena akce BEZPEČNĚ NA SILNICI organizovaná Krajským úřadem města Liberce..Na žáky čekaly soutěže  s dopravní tematikou,praktické jízdy na koloběžkách,testy z dopravních značek i předpisů. Pracovníci policie na děti dohlíželi a pomáhali jim. Děti se poučily i v oblasti zdravovědy. Podle pokynů zdravotníků zkoušely poskytnout umělé dýchání na modelu zraněného dítěte. Činnosti dětí byly zaměřeny na zvýšení bezpečnosti v dopravě. Každý žák si na konci celého programu vyzvedl odměnu.