Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Cykloturistický kurz 2007

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 6. – 7. TŘÍD (11.-14.6. 2007)
MLADĚJOV V ČECHÁCH
Pro změnu prostředí a cyklistických tras jsme se rozhodli letošní kurz uspořádat ve vesničce Mladějov. Toto místo je ideální svou polohou, protože se může na kole vyrazit všemi směry terénem i po silnici – stačí si jen vybrat. Ubytování bylo průměrné ale za to strava byla excelentní – všichni si jistě dobře pamatujeme kynuté knedlíky s povidly. Co nám ještě udělalo velkou radost bylo zapůjčení místního travnatého plácku pro naše potřeby. Zde se každovečerně konal mač učitelé versus „zbytek svět“ – nutno podotknout, že na straně pedagogů byla větší vůle po vítězství, takže „zbytek světa“ měl co dělat, aby nepropadl…
Během kurzu nás potkaly dvě nehody (obě se šťastným koncem), první nehodou byl nedobrovolný výlet letce Sláti přes řidítka – brzdit bradou si už příště určitě rozmyslí. Druhou kaňkou bylo onemocnění tahouna Sálika, který musel náš kurz opustit s podezřením na závažnou infekci – naštěstí se z toho rychle oklepal a už zase lítá za mičudou… Počasí nám opravdu přálo, takže každodenní koupačka nás neminula. Jeden den s námi strávil i pan ředitel, který tempu našich borců hravě stačil a výlet si užil. Na cestě domů bylo již patrné, že najeté kilometry udělaly své – polovina autobusu chrněla… pár jedinců léčilo únavu ještě v pátek místo školy. Takže shrnuto – počasí bezvadné, jídlo excelentní a kázeň v normě!!!! Těšíme se na příští rok……

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.