Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Cykloturistický kurz 2007

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 6. – 7. TŘÍD (11.-14.6. 2007)
MLADĚJOV V ČECHÁCH
Pro změnu prostředí a cyklistických tras jsme se rozhodli letošní kurz uspořádat ve vesničce Mladějov. Toto místo je ideální svou polohou, protože se může na kole vyrazit všemi směry terénem i po silnici – stačí si jen vybrat. Ubytování bylo průměrné ale za to strava byla excelentní – všichni si jistě dobře pamatujeme kynuté knedlíky s povidly. Co nám ještě udělalo velkou radost bylo zapůjčení místního travnatého plácku pro naše potřeby. Zde se každovečerně konal mač učitelé versus „zbytek svět“ – nutno podotknout, že na straně pedagogů byla větší vůle po vítězství, takže „zbytek světa“ měl co dělat, aby nepropadl…
Během kurzu nás potkaly dvě nehody (obě se šťastným koncem), první nehodou byl nedobrovolný výlet letce Sláti přes řidítka – brzdit bradou si už příště určitě rozmyslí. Druhou kaňkou bylo onemocnění tahouna Sálika, který musel náš kurz opustit s podezřením na závažnou infekci – naštěstí se z toho rychle oklepal a už zase lítá za mičudou… Počasí nám opravdu přálo, takže každodenní koupačka nás neminula. Jeden den s námi strávil i pan ředitel, který tempu našich borců hravě stačil a výlet si užil. Na cestě domů bylo již patrné, že najeté kilometry udělaly své – polovina autobusu chrněla… pár jedinců léčilo únavu ještě v pátek místo školy. Takže shrnuto – počasí bezvadné, jídlo excelentní a kázeň v normě!!!! Těšíme se na příští rok……

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.