Cyklokurz Borovice (Marková)

Sportovci ze 6. a 7. ročníku si dali minulý týden do těla během čtyřdenního cyklistického kurzu v Borovici u Mnichova Hradiště. Kromě cca 110 km ujetých na kole cestou necestou se ve volném čase věnovali i dalším sportům - fotbalu, beach volejbalu, badmintonu nebo stolnímu tenisu. Díky letním teplotám bylo na programu koupání nejen v krytém bazénu, ale i na blízkém koupališti, kde se mohli dostatečně vyřádit při vodních hrátkách, zaskákat si na trampolíně nebo se odměnit točenou zmrzlinou a jinými dobrotami. Završením pobytu byla diskotéka, kterou sice pořádala jiná skupina, ale o naše chlapce tam byl nebývalý zájem a dokonce se o ně několik dívek pohádalo. Střípky z vydařeného cyklokurzu můžete vidět na fotkách, všechny pak jsou ke stažení na Facebooku.