Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Cyklokurz Borovice (Marková)

Sportovci ze 6. a 7. ročníku si dali minulý týden do těla během čtyřdenního cyklistického kurzu v Borovici u Mnichova Hradiště. Kromě cca 110 km ujetých na kole cestou necestou se ve volném čase věnovali i dalším sportům - fotbalu, beach volejbalu, badmintonu nebo stolnímu tenisu. Díky letním teplotám bylo na programu koupání nejen v krytém bazénu, ale i na blízkém koupališti, kde se mohli dostatečně vyřádit při vodních hrátkách, zaskákat si na trampolíně nebo se odměnit točenou zmrzlinou a jinými dobrotami. Završením pobytu byla diskotéka, kterou sice pořádala jiná skupina, ale o naše chlapce tam byl nebývalý zájem a dokonce se o ně několik dívek pohádalo. Střípky z vydařeného cyklokurzu můžete vidět na fotkách, všechny pak jsou ke stažení na Facebooku.