Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Cyklokurz 2010 (Marková)

CYKLOKURZ  
Skvělé počasí, krásná příroda, luxusní ubytování, výborné jídlo, ... ale i sto třicet najetých kilometrů cestou necestou, polem nepolem, lesem, po silnici i v bahnu. A spousta kopců nahoru a dolů. Tak nějak by se dal charakterizovat letošní cyklistický kurz, který ve dnech 14.-17. června absolvovali sportovci ze 6. a 7. třídy s učiteli R. Václavem a D. Markovou v rekreačním středisku Ráj v Srbsku. Na jednom se ale shodnou všichni: nemělo to chybu a byl to opravdu ráj. Ráj všech sportovců. Pokud zrovna nejezdili na kole, měli na výběr z mnoha dalších činností - hrál se fotbal, baseball, plážový volejbal, přehazovaná, badminton a minigolf. Oblíbené bylo každodenní koupání ve vyhřívaném bazénu, několikrát během cyklovýletů ale došlo i na koupání v rybníku. Poslední den si všichni zpestřili plavbou na šlapadlech po místním jezeře. Asi jediné, co v Srbsku chybělo, byla nuda - a tu nikdo nepostrádal. Nezbývá než doufat, že cesta do Ráje bude pro naše sportovce otevřena i příští rok.

Více ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Cyklistak141762010#
Sportovně-rekreační areál Ráj:
http://www.relevant.cz/