Cyklokurz 2010 (Marková)

CYKLOKURZ
Skvělé počasí, krásná příroda, luxusní ubytování, výborné jídlo, ... ale i sto třicet najetých kilometrů cestou necestou, polem nepolem, lesem, po silnici i v bahnu. A spousta kopců nahoru a dolů. Tak nějak by se dal charakterizovat letošní cyklistický kurz, který ve dnech 14.-17. června absolvovali sportovci ze 6. a 7. třídy s učiteli R. Václavem a D. Markovou v rekreačním středisku Ráj v Srbsku. Na jednom se ale shodnou všichni: nemělo to chybu a byl to opravdu ráj. Ráj všech sportovců. Pokud zrovna nejezdili na kole, měli na výběr z mnoha dalších činností - hrál se fotbal, baseball, plážový volejbal, přehazovaná, badminton a minigolf. Oblíbené bylo každodenní koupání ve vyhřívaném bazénu, několikrát během cyklovýletů ale došlo i na koupání v rybníku. Poslední den si všichni zpestřili plavbou na šlapadlech po místním jezeře. Asi jediné, co v Srbsku chybělo, byla nuda - a tu nikdo nepostrádal. Nezbývá než doufat, že cesta do Ráje bude pro naše sportovce otevřena i příští rok.

Více ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Cyklistak141762010#
Sportovně-rekreační areál Ráj:

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.