Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Cyklokurz 2010 (Marková)

CYKLOKURZ  
Skvělé počasí, krásná příroda, luxusní ubytování, výborné jídlo, ... ale i sto třicet najetých kilometrů cestou necestou, polem nepolem, lesem, po silnici i v bahnu. A spousta kopců nahoru a dolů. Tak nějak by se dal charakterizovat letošní cyklistický kurz, který ve dnech 14.-17. června absolvovali sportovci ze 6. a 7. třídy s učiteli R. Václavem a D. Markovou v rekreačním středisku Ráj v Srbsku. Na jednom se ale shodnou všichni: nemělo to chybu a byl to opravdu ráj. Ráj všech sportovců. Pokud zrovna nejezdili na kole, měli na výběr z mnoha dalších činností - hrál se fotbal, baseball, plážový volejbal, přehazovaná, badminton a minigolf. Oblíbené bylo každodenní koupání ve vyhřívaném bazénu, několikrát během cyklovýletů ale došlo i na koupání v rybníku. Poslední den si všichni zpestřili plavbou na šlapadlech po místním jezeře. Asi jediné, co v Srbsku chybělo, byla nuda - a tu nikdo nepostrádal. Nezbývá než doufat, že cesta do Ráje bude pro naše sportovce otevřena i příští rok.

Více ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Cyklistak141762010#
Sportovně-rekreační areál Ráj:
http://www.relevant.cz/

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.